Teipošana – līdzeklis sāpju mazināšanai un ārstēšanai

Mūsu medicīnas centrā esam sākuši piedāvāt teipošanas pakalpojumus, lai palīdzētu pacientiem tikt vaļā no dažādām traumām un sāpēm, izmantojot mūsdienu sportā tik ierastos teipus. Sertificēts speciālists Jūsu sāpošajām vietām uzliks speciāli sagatavotas lentas jeb teipus, kuras ārstēs sāpošo vietu. Pēc uzlikšanas teipi uz Jūsu ķermeņa veidos saraujošu kustību, tādējādi mazinot sāpes un ārstējot sāpošo vietu.

Teipošana ir ļoti populāra sportistu aprindās un īpašu popularitāti ieguva pēc 2008. gada Olimpiskajām spēlēm Pekinā. Teipošana palīdz pret muguras sāpēm, locītavu sāpēm, pie tūskām, pēctraumu gadījumā un daudzās citās situācijās. Svarīgi, ka teipošana ir dabīga ārstniecības metode, tādēļ to var izmantot arī grūtnieces situācijā, kad ir muguras sāpes.

Mūsu medicīnas centrā teipošana maksā no 5 līdz 30 eiro par reizi (cena atkarīga no teipošanas sarežģītības). Viens teips derīgs aptuveni 4 dienas. Zvaniet mums 25999559 un mēs Jums paskaidrosim sīkāk, kā teips var ārstēt Jūsu veselības problēmas.