Siltā masāža ar masāžas sveci

Izbaudi procedūru ar siltu masāžas eļļu no masāžas sveces

Masāžas svece ir unikāls produkts, kas ļauj izbaudīt masāžu ar siltu masāžas eļļu, kas nevien sniegs patīkamas un relaksējošas sajūtas, bet arī mitrinās un baros ādu. Siltā masāžas eļļa palīdzēs atbrīvot muskuļus, tādējādi radot vēl lielāku nomierinošu efektu.

Pirms siltās masāžas sākuma tiek aizdedzināta masāžas svece, kura lēnām izkūst, veidojot masāžas eļļu. Pirms masāžas sākumā ar nelielu eļļas daudzumu tiek pārbaudīts vai temperatūra nav par augstu un ir patīkama, lai varētu veikt relaksējošu un patīkamu masāžu.

Procedūra pieejama ar kādu no trim aromātiem – meža zemeņu, citronu vai pina colada (kokosriekstu + ananasu). Svecei kūstot, patīkama smarža pārņems masāžas telpu, kā arī aromāts vēlāk būs jūtams uz ādas.

Masāžas svece kūst 40 grādu temperatūrā, lai būtu droša un neradītu apdegumus uz ādas. Jebkurā gadījumā, pirms masāžas sākšanas tiek izmēģināts cik augsta temperatūra masāžas saņēmējam būs vispatīkamākā. Masāžas sveces sastāvā ir sojas pupiņu eļļa, baltais bišu vasks un karitē/šī koka sviests, kas ir ļoti vērtīgs un barojošs ādai.