MEDUS MASĀŽA

Saldi… patiešām saldi… medus masāža.

Arī medus savas lieliskās īpašības atklāj kā caur barības traktu, tā arī caur ādu. Turklāt medus ir viens no retajiem dzīvnieku izcelsmes produktiem, kas līdz mums nonāk bez liekas pārstrādes.

Kādā veidā notiek masāža? Medus kopā ar kādu no ēteriskajām eļļām tiek uzsildīts un ar pliķējošām kustībām iemasēts ādā. Masāžu veic plaukstas stingri „pielīmējot” pie ķermeņa un pēc tam strauji atraujot. Pliķēšana sākumā ir maiga, vēlāk kļūst arvien stingrāka. Tā turpinās līdz brīdim, līdz viss uz ķermeņa uzklātais medus pilnībā iesūcies ādā.

Medus masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos un veicina sārņvielu ātrāku izvadīšanu no organisma. Šī procedūra tonizē ādu, dara to zīdainu, veicina zemādas sabiezējumu izlīdzināšanos un „cīnās” pret celulītu – tā ārstēšanas pamatā ir asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kā rezultātā mazinās arī liekie kilogrami.

Masāžas ilgums ir 60 minūtes, bet pirms došanās prom iesakām saviem klientiem vēl mazdrusciņ uzturēties pie mums, lai izbaudītu masāžas efektu.