KARSTO AKMEŅU MASĀŽA

Miers… sveču gaisma… relaksējoša mūzika… masāža ar karstajiem akmeņiem.

Tā ir sena relaksācijas un ārstniecības metode. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Senajās civilizācijās pastāvēja uzskats, ka akmeņiem piemīt spēks. Senie romieši un grieķi karstus akmeņus pielietoja medicīnā, arī indiāņi ticēja akmeņu spēkam.

Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kuri ir izveidojušies vulkānu izvirdumos, magmai sacietējot. Akmens, kurš ir dzimis zemē, noslīpēts ar ūdeni, sauli un vēju – ir dabas enerģijas avots. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras sajūtu, akmeņi tiek uzsildīti līdz pat 50 grādu temperatūrai.

Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, rada garīgo un fizisko līdzsvaru. Tāpat arī akmeņi tiek izvietoti starp kāju pirkstiem, uz pēdām, kā arī plaukstām, jo tieši tur atrodas daudz receptoru, šādā veidā akmens iekšējais spēks sasniedz visu ķermeni. Masāžas noslēgumā izmanto krāsainos pusdārgakmeņus, kas tiek uzlikti uz enerģētiskajiem centriem – čakrām.

Karsto akmeņu masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts – tiek noņemts stress un spriedze; uzlabota asins cirkulācija un vielmaiņa – tiek straujāk izvadīti vielmaiņas un sairšanas produkti. Tāpat arī tiek labvēlīgi ietekmēta kā perifēro, tā arī centrālo nervu sistēma. Karsto akmeņu masāža arī noņem muskuļu sāpes, palielina ādas tonusu un elastību, pastiprina tauku un sviedru dziedzera sekrēciju, attīra poras un izvada šlakvielas. Tāpat arī tiek neitralizēta negatīvā enerģija.

Masāžas ilgums ir 60 minūtes, bet pirms došanās prom iesakām saviem klientiem vēl mazdrusciņ uzturēties pie mums, lai izbaudītu masāžas efektu.