PRETCELULĪTA MASĀŽA

Saglabāt ādas dabīgo skaistumu ir iespējams.

Mūsu gadīgais personāls piedāvā kosmētisko masāžu, kura palīdz atgriezt un saglabāt Jūsu ādas skaistumu. Diemžēļ ļoti daudzas sievietes, neatkarīgi no vecuma, ķermeņa uzbūves, auguma, svara nomoka celulīts – nelielas bedrītes ādas virsmā, ko izraisa taukaudu bojājumi. Celulīts atrodas zem ādas un ir nelīdzens, tāpēc arī āda virs tā paliek grubuļaina, kas izraisa kosmetoloģisku problēmu. Ar celulītu slimās šūnas aizpildās ar dažādiem toksīniem. Diagnosticēt celulītu ir ļoti vienkārši – ar roku pirkstu galiem viegli jāuzspiež uz ādas, ja parādās „apelsīna miziņas” izskata āda, tas liecina, ka ir celulīta sākums.

Pret šo problēmu vienmēr ir bijis ļoti grūti cīnīties, tomēr Medicīnas centra „Mā-Re” piedāvātā kosmētiskā masāža ir viens no retajiem līdzekļiem cīņā pret celulītu, kas reizē arī likvidē vai ievērojami samazina strijas.

Kā mēs to izdarām? Zem ādas atrodas kolagēna šķiedras. Uz šīm šķiedrām virzīta vibrācija tās mīkstina, rodas tonuss, kas izraisa muskuļu saraušanos, un tie sāk strādāt kā sūknis. Procedūras rezultātā tiek izlīdzināti zem ādas esošie nelīdzenumi, zem ādas notiek tauku un audu pārvietošanās, līdz ar to izzūd celulīts.