SPORTA MASĀŽA

Sporta masāžas – palīdz gūt prieku no sporta.

Gan profesionāliem sportistiem, gan cilvēkiem, kuri ar sportu nodarbojas brīvajā laikā, Medicīnas centrs „Mā-Re” piedāvā sporta masāžas, kuras atjauno ķermeni pēc slodzēm un ārstē sporta gūtās traumas. Sporta praksē masāžai ir vairāki pielietojuma veidi.

Aktīva darba spēju atjaunošana pēc lielām fiziskām slodzēm – lielu fizisku slodžu gadījumā organisms patērē ļoti daudz skābekļa, rezultātā tajā paaugstinās nevēlamās pienskābes daudzums, bet lai to novērstu un organisms pēc iespējas ātrāk saņemtu skābekli, ir nepieciešama masāža, kas šo skābekļa padevi paātrina vismaz 100 reizes. Tas nozīmē, ka sportistam atjaunošanās procesam būs nepieciešamas nevis sešas, bet gan divas-trīs stundas.

Dabīgais “dopings” – iekšējo sekrēcijas dziedzeru zonu un punktu vibrostimulācija palīdz palielināt hormonu izdalīšanos un nokļūšanu asinīs, kā rezultātā palielinās sporta sasniegumi dažādās sporta disciplīnās. Sportistam masāža ļauj vairāk izmantot organisma iekšējās rezerves. Lai treniņu darbs dotu maksimālo rezultātu, sportistam nav jābojā savs organisms ar nevēlamām vielām, bet gan pirms atbildīga starta jāizmanto masāža, ar kuras palīdzību muskuļu tonuss tiks pacelts un līdz ar to atdeve būs proporcionāla tam, ko varētu iegūt no aizliegto medikamentu lietošanas.

Rehabilitācija pēc traumām – lūzumiem, sasitumiem, muskuļu un saišu sastiepumiem. Tāpat arī pirms treniņiem masāža palīdz locītavu kustīguma palielināšanai.

Vairāk kā 15 gadu laikā Medicīnas centra „Mā–Re” personāls ir sniedzis sporta masāžas daudziem Latvijā zināmiem sportistiem, tai skaitā godalgotiem olimpiešiem, ieskaitot pasaules čempionu svarcēlāju Genādiju Ivančenko, vingrotāju Igoru Vihrovu, soļotāju Aigaru Fadejevu, ātrslidotāju Ilondu Lūsi, kā arī hokejistu Oskaru Bārtuli.