Mūsu noteikumi

SIA Medicīnas centrs “Mā-Re” noteikumi

Mājaslapu http://www.ma-re.lv vada SIA Medicīnas centrs “Mā-Re” (“Medicīnas centrs “Mā-Re””), reģistrācijas numurs 40002060023, reģistrēts – Ulbrokas 11-56, Rīga, LV-1021, Latvija.

Medicīnas centrs “Mā-Re” izmanto Bilderlings Pay, lai pieņemtu VISA un MasterCard kā apmaksas veidu par saviem produktiem un pakalpojumiem tiešsaistē.

Produkti un pakalpojumi

Medicīnas centrs “Mā-Re” piedāvā klientiem iespēju tiešsaistē iegādāties uzņēmuma dāvanu kartes.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz visiem dāvanu karšu pirkumiem mājas lapā www.ma-re.lv. Pirms pirkuma veikšanas uzmanīgi izlasiet šiet attēloto informāciju. Medicīnas centrs “Mā-Re” ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Lietotājs ir atbildīgs par informācijas patiesumu veicot pasūtījumu, kā arī apņemās neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret mājaslapas drošību.

Medicīnas centrs “Mā-Re” apņemas nodrošināt dāvanu kartē iegādāto pakalpojumu, vai arī pilnu summas izmantošanu, ja iegādāta dāvanu karte par noteiktu summu.

Izmantojot Medicīnas centrs “Mā-Re” pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami unapņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Piegādes noteikumi

Medicīnas centrs “Mā-Re” sniedz pakalpojumu Iegādātā dāvanu karte tiek nosūtīta uz klienta norādīto e-pastu pēc apmaksas saņemšanas.
Uz dāvanu kartes ir unikāls numurs. Dāvanu karte ar katru unikālo numuru ir izmantojama tikai vienreiz. Dāvanu karti uz konkrētu summu iespējams apmainīt pret masāžu abonementu un izmantot vairākās reizēs.

Apmaksa

Pakalpojuma apmaksa ir iespējama veicot bezskaidras naudas pārskaitījumu ar Visa vai MasterCard maksājumu karti.

Dāvanu karšu izmantošana

Procedūru ilgums redzams sadaļā “Cenas”. Pirms jebkuras procedūras, jāpierakstās, zvanot +371 25999559.

Kompensācija un produktu atgriešana

Klientam 14 dienu laikā iespējams dāvanu karti atgriezt, saņemot atpakaļ samaksātos līdzekļus.

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar piegādi vai naudas atgriešanu, mūs var sasniegt zvanot +371 25999559 vai rakstot uz info@ma-re.lv.

Tiesiskās attiecības

No šiem Noteikumiem izrietošajām tiesiskajām attiecībām piemērojami Latvijas Republikas normatīvi akti