RELAKSĒJOŠA MASĀŽA AR ZĀĻU PINDĀM

Masāža ar zāļu pindām tiek veikta ar siltu aromātisku eļļu un tā ne tikai līdzsvaro un sakārto fizisko ķermeni, bet arī harmonizē prātu. Tā attīra un uzlabo asinsriti, kā arī limfas plūsmu, nostiprina nervu sistēmu un imunitāti. Tā vienlaicīgi iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan arī uz emocionālo un mentālo labsajūtu, sniedzot patīkamu relaksāciju. Zāļu pindu masāžas relaksējošais efekts palīdz ķermenim atgūt enerģiju.

Masējot ar pindām, āda netiek kairināta un maisiņu patīkamie pieskārieni palīdz mazināt stresu. Masāža palīdz ķermenim atbrīvoties no kaitīgajām vielām, kas nogulsnējušās organismā, jo īpaši saskaņotais dziedinošais augu maisījums tiek uzņemts ne tikai caur ādu, bet arī caur ožas orgāniem.

Masāža tiek veikta ar Permanent Contour tehnoloģiju, kas apvieno visas pasaules tradicionālo ārstēšanas un ķermeņa kopšanas kultūras, jaunākos zinātnes un tehnoloģiju atzinumus, izstrādājot jaunu SPA procedūras tehniku ķermenim un sejai. Procedūrā tiek izmantoti dabīgi produkti – augstākās kvalitātes ziedi, augi un Atlantijas sāls, kas iepildīti nelielās, apaļās pindās, t.i. ar augiem un ziediem pildītos maisiņos. Permanent Contour ierīce ražo siltu tvaiku, kas ejot caur ziedu pindām, masāžas laikā atraisa ziedu un augu lapas, radot jauku aromātu, nomierinošu un ārstniecisku iedarbību uz ķermeni un garu.

Ar Permanent Contour mēs varam piedāvāt saviem viesiem lielu dabas produktu izvēli – dažādus ārstniecības augus. Masāža ar zāļu pindām tiek veikta visam ķermenim.